Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TEACA D=15X16 MM, L=120 MM, 1/2" PT. TERMOSTAT / TERMOMETRU CAPILAR
- Număr anunț
- DA22794104
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 44621221-4 · Piese de boilere pentru incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 76,89 RON
- Valoare atribuită
- 76,89 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 07:11
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
76,89 RON
din 76,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro