Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimate tipizate

Număr anunț
DA22793405
Autoritate contractantă
JUDETUL MARAMURES (CONSILIUL JUDETEAN MARAMURES) (CUI 3627315)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI RO12472503)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.932 RON
Valoare atribuită
5.932 RON
Data publicării
09.04.2019 15:44
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.932 RON

din 5.932 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.