Ofertă refuzată Cumpărare directă

Televizor LED, NEI 55NE6000, 138 cm, Ultra HD 4K

Număr anunț
DA22788344
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 SUCEAVA (CUI 18238073)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.210,02 RON
Valoare finală
7.210,02 RON
Data publicării
09.04.2019 11:45
Data finalizării
10.04.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.