Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET INSTALATII SANITARE
- Număr anunț
- DA22796075
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105,03 RON
- Valoare atribuită
- 105,03 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 09:41
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105,03 RON
din 105,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro