Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Tamplarie pvc ,culoare alb= 28.1mp; Tamplarie pvc ,culoare- stejar auriu=9.24mp
- Număr anunț
- DA22779085
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
- Cod CPV
- 44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.945 RON
- Valoare finală
- 26.945 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 13:18
- Data finalizării
- 10.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.