Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus Laserjet Pro 400 MFP M485 DN CE 410A BLACK

Număr anunț
DA22798077
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
POWER OFFICE SRL (CUI RO32398851)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405 RON
Valoare atribuită
405 RON
Data publicării
10.04.2019 11:03
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405 RON

din 405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.