Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER COMPATIBIL CANON CRG-728 BLACK
- Număr anunț
- DA22792137
- Autoritate contractantă
- Scoala cu clasele I-VIII Rosiori (CUI 14296586)
- Furnizor / câștigător
- SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 327,70 RON
- Valoare atribuită
- 327,70 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 14:30
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
327,70 RON
din 327,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro