Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMINOVEN 5%

Număr anunț
DA40563050
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Nr. 1 C.F. Witting (CUI 4267257)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33692210-2 · Solutii pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.920,90 RON
Valoare atribuită
3.920,90 RON
Data publicării
05.06.2026 12:08
Termen limită
10.06.2026 17:00
Data finalizării
08.06.2026 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.920,90 RON

din 3.920,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.