Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse cartuse

Număr anunț
DA22791688
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI RO9178894)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
919,39 RON
Valoare atribuită
919,39 RON
Data publicării
09.04.2019 14:08
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

919,39 RON

din 919,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.