Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER COMPATIBIL 106R02773 PENTRU XEROX PHASER 3020 WORKCENTRE 3025, NEGRU, BULK

Număr anunț
DA22790417
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII Rosiori (CUI 14296586)
Furnizor / câștigător
SC ALBACOM BIZ SRL (CUI RO15432686)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400,83 RON
Valoare atribuită
400,83 RON
Data publicării
09.04.2019 13:15
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 16:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400,83 RON

din 400,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.