Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus Toner SAMSUNG MLT-D101S, Compatibil Samsung ML 2160 2162 2165 SCX 3400 3405 SF-760P
- Număr anunț
- DA22784797
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,40 RON
- Valoare atribuită
- 208,40 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 09:29
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
208,40 RON
din 208,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro