Ofertă acceptată Cumpărare directă

consumabile birotica

Număr anunț
DA22783425
Autoritate contractantă
Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
Furnizor / câștigător
DUMITRAŞCU LĂCRĂMIOARA MARCELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 29350713)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
09.04.2019 08:18
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.