Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CILINDRU UNITATE MINOLTA DR313K C258/C308/C368
- Număr anunț
- DA22773324
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC ASEZAMINTELE BRANCOVENESTI DABULENI (CUI 5764980)
- Furnizor / câștigător
- COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI RO18589139)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584,03 RON
- Valoare atribuită
- 584,03 RON
- Data publicării
- 08.04.2019 09:38
- Termen limită
- 13.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
584,03 RON
din 584,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro