Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser color Xerox Workcentre 6515, A4

Număr anunț
DA22792401
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.009,16 RON
Valoare atribuită
2.009,16 RON
Data publicării
09.04.2019 14:43
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.009,16 RON

din 2.009,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.