Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROUTER VPN GIGABIT 2 WAN/ 2 LAN / 1 LAN/DMZ, TP-LINK TL-ER6020

Număr anunț
DA22786703
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
FORTE SYSTEMS SRL (CUI RO1884258)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
898 RON
Valoare atribuită
898 RON
Data publicării
09.04.2019 10:45
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 13:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

898 RON

din 898 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.