Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Filtre revizie grup electrogen TLD 2
- Număr anunț
- DA22792214
- Autoritate contractantă
- AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI RO2577146)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI RO16752778)
- Cod CPV
- 42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 796 RON
- Valoare finală
- 796 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 14:34
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.