Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs acustica

Număr anunț
DA22790617
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
Furnizor / câștigător
ENVIRO CONSULT SRL (CUI RO15985732)
Cod CPV
71313100-6 · Servicii de consultanta in combaterea zgomotului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.066,55 RON
Valoare atribuită
2.066,55 RON
Data publicării
09.04.2019 13:23
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.066,55 RON

din 2.066,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.