Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Generator De Curent Monofazat SENCI SC-5000
- Număr anunț
- DA22789693
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.980 RON
- Valoare atribuită
- 3.980 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 12:41
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 08:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.980 RON
din 3.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro