Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET PRODUSE CURATENIE PT SCOALA VARTOP

Număr anunț
DA22799072
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VARTOP (CUI 15115602)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544 RON
Valoare atribuită
544 RON
Data publicării
10.04.2019 11:44
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544 RON

din 544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.