Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dulie ceramică E27

Număr anunț
DA22792651
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PETROL SI GAZE (CUI 2844790)
Furnizor / câștigător
DUMCO ELECTRIC SRL (CUI RO1317881)
Cod CPV
31223000-5 · Dulii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8,82 RON
Valoare atribuită
8,82 RON
Data publicării
09.04.2019 14:58
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8,82 RON

din 8,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.