Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi chirurgicale sterile PUDRATE (dim 7, 7.5, 8.5)
- Număr anunț
- DA22799999
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 855 RON
- Valoare atribuită
- 855 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:23
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
855 RON
din 855 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro