Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PANOU STRUCURA METALICA / SUPORT POLIPLAN PRINTAT CONFORM GRAFICA IMPUSA 1300MM X 800MM - 5 buc.
- Număr anunț
- DA22790303
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
- Furnizor / câștigător
- HALOFLOOD SRL (CUI RO13876780)
- Cod CPV
- 31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.475 RON
- Valoare atribuită
- 1.475 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 13:10
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.475 RON
din 1.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro