Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curs igiena conform Ord. Ms. 1225/2003

Număr anunț
DA22790271
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
SANPREV SOLUTION SRL (CUI 33750386)
Cod CPV
79632000-3 · Servicii de formare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.740 RON
Valoare atribuită
15.740 RON
Data publicării
09.04.2019 13:08
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.740 RON

din 15.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.