Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie pentru imprimanta defibrilator Zoll

Număr anunț
DA22787821
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN PRAHOVA (CUI 7485701)
Furnizor / câștigător
NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI RO29875195)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
09.04.2019 11:25
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.