Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Segmenti analizor; CK MB; anse insamantare 1 UI; Creatinina; Gamma GT/GGT/10 x 10 m
- Număr anunț
- DA22800834
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.640 RON
- Valoare atribuită
- 1.640 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:59
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.640 RON
din 1.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro