Ofertă acceptată Cumpărare directă

GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie A,B,AB,D

Număr anunț
DA22799922
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare Prof. Dr. I. M. Georgescu (CUI RO8615184)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.232,49 RON
Valoare atribuită
1.232,49 RON
Data publicării
10.04.2019 12:20
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 12:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.232,49 RON

din 1.232,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.