Ofertă acceptată Cumpărare directă

*ANTIBIOGRAMA - Penicilina V, PV-10U, cod ASD07450

Număr anunț
DA22798968
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54,93 RON
Valoare atribuită
54,93 RON
Data publicării
10.04.2019 11:39
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54,93 RON

din 54,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.