Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE RINGER 500ML X 10FL STADA
- Număr anunț
- DA22798169
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 510,40 RON
- Valoare atribuită
- 510,40 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 11:06
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
510,40 RON
din 510,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro