Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ketoprofen Terapia 100mg/2ml sol.inj/conc.sol.perf*5f*2ml (KETOPROFENUM)-8155

Număr anunț
DA22796227
Autoritate contractantă
Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
10.04.2019 09:47
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.