Ofertă acceptată Cumpărare directă

NITROMINT 0.4mg/doza SPRAY / NITROGLYCERINUM

Număr anunț
DA22794482
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18,84 RON
Valoare atribuită
18,84 RON
Data publicării
10.04.2019 08:22
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18,84 RON

din 18,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.