Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ANTI-D (IGG+IGM)
- Număr anunț
- DA22793250
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99,50 RON
- Valoare atribuită
- 99,50 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 15:34
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 16:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99,50 RON
din 99,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro