Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARNETIN 50MG/2ML SOL INJ X 5FI
- Număr anunț
- DA22770497
- Autoritate contractantă
- SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894,40 RON
- Valoare atribuită
- 894,40 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 14:33
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
894,40 RON
din 894,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro