Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Sampon pe baza de plante
- Număr anunț
- DA22766859
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VALCEA (CUI 17087924)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI RO6488610)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.800 RON
- Valoare finală
- 8.800 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 11:32
- Termen limită
- 10.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.