- Număr anunț
- DA22800443
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala Bartha Karoly Borosneu Mare (CUI 13646756)
- Furnizor / câștigător
- LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.700 RON
- Valoare atribuită
- 14.700 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 12:42
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.700 RON
din 14.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro