Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARUCIOR TRANSP MARFA TK PROFI,DERULATOR 4PRIZE FLANSE MET 3x2,5MM 50M

Număr anunț
DA22800148
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34911100-7 · Carucioare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.301,96 RON
Valoare atribuită
2.301,96 RON
Data publicării
10.04.2019 12:29
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.301,96 RON

din 2.301,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.