Ofertă acceptată
Cumpărare directă
X1622USB XENYX BEHRINGER mixer audio 6mono/4stereo, efecte, interfata USB
- Număr anunț
- DA22798328
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI RO14165190)
- Cod CPV
- 32342420-2 · Pupitre de mixaj in studio (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 659,55 RON
- Valoare atribuită
- 659,55 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 11:12
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
659,55 RON
din 659,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro