Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE CONSTRUCTII GARD

Număr anunț
DA22798111
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT DROBOTĂ S.R.L. (CUI RO39986450)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128.612 RON
Valoare atribuită
128.612 RON
Data publicării
10.04.2019 11:04
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128.612 RON

din 128.612 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.