Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
LUCRARI DE CONSTRUCTII GARD
- Număr anunț
- DA22797637
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRISTESTI (CUI 4541289)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT DROBOTĂ S.R.L. (CUI RO39986450)
- Cod CPV
- 45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 128.612 RON
- Valoare finală
- 128.890 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 10:48
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.