Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro 5 , pe baza de carduri de credit, prin sistemul Petrom Card

Număr anunț
DA22796240
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE BRAILA (CUI RO6088916)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.890 RON
Valoare atribuită
4.890 RON
Data publicării
10.04.2019 09:48
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.890 RON

din 4.890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.