- Număr anunț
- DA22787150
- Autoritate contractantă
- OFICIUL NATIONAL PENTRU JOCURI DE NOROC (CUI 31717537)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 172,78 RON
- Valoare finală
- 190,72 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 11:01
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.