Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de intocmire documentatie cadastrala si intabulare str. Campul Pipera
- Număr anunț
- DA22744097
- Autoritate contractantă
- ORAS VOLUNTARI (CUI 4283481)
- Furnizor / câștigător
- PFA Gruia Vasile (CUI 32884312)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 11:07
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 09:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.850 RON
din 1.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro