Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE PENITENCIAR MIOVENI CONFORM COMANDA 78/08-04-2019

Număr anunț
DA22794537
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780,91 RON
Valoare atribuită
1.780,91 RON
Data publicării
10.04.2019 08:25
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780,91 RON

din 1.780,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.