Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixtura Asfaltica Stocabila la Rece

Număr anunț
DA22790614
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
SYSTEMATIC SRL (CUI RO13595512)
Cod CPV
44113700-2 · Materiale de reparatii rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975 RON
Valoare atribuită
975 RON
Data publicării
09.04.2019 13:23
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975 RON

din 975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.