Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SCAUNE CONF ADV 1067258

Număr anunț
DA22798984
Autoritate contractantă
Garda de Coasta (CUI 29521430)
Furnizor / câștigător
TRAFFIC CHAIRS SRL (CUI 18542594)
Cod CPV
39111000-3 · Scaune (locuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.645 RON
Valoare atribuită
1.645 RON
Data publicării
10.04.2019 11:40
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.645 RON

din 1.645 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.