Ofertă acceptată Cumpărare directă

Congelator Star-Light CF-86AP, 86 l, 3 Sertare, Clasa A+, H 85 cm, Alb

Număr anunț
DA22798898
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711120-6 · Congelatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,16 RON
Valoare atribuită
420,16 RON
Data publicării
10.04.2019 11:36
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 11:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,16 RON

din 420,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.