Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ODORIZANT BAZIN-SANO BLUE*150 G
- Număr anunț
- DA22796777
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318059)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 39811300-3 · Dezodorizante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300,96 RON
- Valoare atribuită
- 300,96 RON
- Data publicării
- 10.04.2019 10:11
- Termen limită
- 15.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 10.04.2019 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300,96 RON
din 300,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro