Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEATRUL GERMAN DE STAT

Număr anunț
DA22796375
Autoritate contractantă
Teatrul German de Stat Timisoara (CUI 5016490)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,01 RON
Valoare atribuită
114,01 RON
Data publicării
10.04.2019 09:53
Termen limită
15.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,01 RON

din 114,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.