Ofertă acceptată Cumpărare directă

RAFT METALIC SI MONTAJ

Număr anunț
DA22793051
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventii pentru Agricultura - Centrul Judetean Tulcea (CUI 20751118)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.409,11 RON
Valoare atribuită
7.409,11 RON
Data publicării
09.04.2019 15:21
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
09.04.2019 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.409,11 RON

din 7.409,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.