Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plase insecte

Număr anunț
DA22791809
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02630 Bucuresti (CUI 12071099)
Furnizor / câștigător
DAS COMERT PVC SRL (CUI RO29914626)
Cod CPV
39525500-3 · Plase de tantari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.015 RON
Valoare atribuită
3.015 RON
Data publicării
09.04.2019 14:14
Termen limită
14.04.2019 17:00
Data finalizării
10.04.2019 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.015 RON

din 3.015 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.