Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Canapea extensibila 3 locuri stofa gri 240 x 88 x 77/88 cm
- Număr anunț
- DA22791162
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.307 RON
- Valoare atribuită
- 1.307 RON
- Data publicării
- 09.04.2019 13:45
- Termen limită
- 14.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.04.2019 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.307 RON
din 1.307 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro